';

O FIRMIE

Jednym z największych wyzwań współczesnej motoryzacji jest tworzenie silników, które są w stanie sprostać coraz bardziej restrykcyjnym normom emisji spalin ustalanym przez ustawodawców. Wymusza to na producentach konieczność pogodzenia dobrych osiągów z malejącym litrażem, który do tej pory nierozerwalnie szedł w parze z dynamiką auta. Nowatorskie konstrukcje silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa do niedawna wykluczały stosowanie alternatywnych źródeł zasilania. VI generacja instalacji autogazu rozwiązuje ten problem – umożliwia korzystanie w pełni ze wszystkich korzyści z jazdy na LPG przy jednoczesnej dbałości o środowisko.

Założona w 2014 roku firma LGITECH to efekt połączenia wyjątkowego know-how w dziedzinie sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie ciekłej V i VI generacji oraz ogromnej wiedzy z zakresu systemów zasilania gazem IV generacji. Od początku powstania firmy przyświecała nam idea stworzenia przełomowego technologicznie rozwiązania, które będzie łatwe w montażu i serwisowaniu, a jednocześnie dostępne w atrakcyjnej cenie.

Wprowadzenie na rynek systemu poprzedziły wieloletnie testy na autach różnych marek oraz setki tysięcy przejechanych kilometrów. Wszystkie oferowane przez nas komponenty są zgodne z dyrektywami EU-R67-01 oraz R115 (na wszystkie grupy silników VAG), spełniają również wymagania normy EURO4 i EURO5. Obecnie trwa proces certyfikacji EURO6.

Ofertę wzbogaca szereg profesjonalnych usług ułatwiających wdrażanie systemu, m.in. wieloetapowy cykl szkoleń oraz kompleksowe wsparcie techniczne.

LGITECH Sp. z o.o. | ul. Dojnowska 67 | 15-557 Białystok, Polska
biuro@lgitech.pl | +48 85 734 13 72| fax. +48 85 733 68 78